Doprava

Letenky na letiště Aeropuerto Malaga-Spain

Letenky do Malagy z Prahy můžete zakoupit se společnostmi Smartwings/ČSA, Eurowings. Lety jsou operovány každý den nebo i několikrát za den a je na Vás, kterou společnost si pro svou cestu vyberete.

Další možnost kterou doporučujeme nejraději našim klientům odlety z letiště (Airport Vienna nebo Nurnberg kde máte možnost koupit letenku i za 30,-Euro (750,-Kč). Jednocestná pro 1 osobu.

Další možností k nákupu opravdu levných letenek je přes aplikaci Skyscanner, kde můžete taktéž najít letenku levně z Prahy i když třeba s přestupem pokud nepospícháte😊

Do Španělska nepotřebujete víza – stačí vám platný OP, nebo cestovní pas s platností minimálně 6 měsíců před datem návratu. Děti musejí mít svůj cestovní pas.

 

Doprava k nám do apartmánu z letiště trvá autobusem cca 40min a autem 30 min. Doporučujeme si půjčit auto přímo na letišti v Malaze. Autem je běžné cestovat po celém pobřeží Costa de Sol a je nezbytné k dobře strávené dovolené.

Zapůjčení auta doporučujeme přes celosvětovou aplikaci Rentalcars.com kde Vám vyberou auto na míru a vždy za tu nejlepší možnou cenu. Ve Španělsku si obvykle půjčíte nádherné nové auto velmi levně cca 600,-Kč na den podle typu vozidla.

 

Pro vyřízení nebo při pomoci vyřízení letenek nás neváhejte kontaktovat, umíme zařídit na klíč!!